Musa: Këtë javë, 4 çiftet e vjetra në nominim

Edhe përse 2 prej çifteve të vjetra rrezikojnë të lënë shtëpinë e Big Brother sonte në mbrëmje, për Musën ky nuk është rasti. Ai jo vetëm që beson se çiftet Olsi-Fiorentina dhe Lupçe-Katerina do t’i mbijetojnë eliminimit sonte, por ai beson se në javën e ardhshme ata do të jetë sërish në nominim, e bashkë me ta do të jetë edhe ai vetë me Donën dhe çiftin tjetër Danjel-Fotini. Këtë parandjenjë të tij, ai ia tregon Lupçes dhe Olsit. Ky i fundit, i mësuar tashmë menominimet e shumta shprehet se sado nominime të kaloj do të jenë të gjitha eksperienca. Ndërkohë që edhe për Lupçen nominimi duket se nuk përbën më një problem.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment