Zyrtare, ja kur fillon Big Brother 9.


Është zbuluar data zyrtare e fillimit të “Big Brother Albania 9”, edhe pse me kohë është bërë e ditur që do jetë muaji mars.

Produksioni i Big Brother ka njoftuar se data e fillimit do jetë 18 Mars ora 21:00 në Top Channel si dhe në kanalet e dedikuara Big Brother 1 dhe 2 të cilat mund te ndiqen ne faqen tone 24 ore.
“Big Brother” do drejtohet sërish nga Arbana Osmani duke premtuar dhe surpriza pa fund.

Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment