Kei: Donjeta si Vivi, flasin pak

Kei pyet Damianon sesi po ndjehet brenda shtëpisë së Big Brotherit. Ai përgjigjet se është ambientuar dhe më pas i flet për Donjetën. Për Donjetën thotë se është tip që nuk flet shumë, por kur flet është e prerë. “I thotë llafet të prera”, thotë ai. Kei i krahason atë me Vivin. “Kështu është edhe Vivi. Ajo nuk flet fare, por kur flet dy fjalë thotë dhe mbaroi”, i thotë ajo.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment