Ja plani i Kikës për pornostarët

Ish-banori kontravers i Big Brother, Kika, ka zbuluar planin e tij të “madh” për të ardhmen. Në emisionin Zone e Lirë, ai i pranoi Arian Çanit planet për të ardhmen. Sipas njeriut që po konsiderohet homoseksual, por që e mohoi këtë fakt, pranoi se po mendon për një organizim pornostarësh. “Mendoj të bëj Miss dhe Mister Pornostar Albania”, theksoi ai. Ky organizim sipas Kikës do të mbahet në Vlorë.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment