Alba lë Prishtinen për Prizrenin, puthet me një djalë tjetër


Alba Çobaj, personazhi më i përfolur i Big Brother-it, ndodhet në Prizren dhe po përgatitet për disa projekte të reja. Alba ka postuar disa foto në facebook-un e saj ku shihet një një marrdhënie të afërt me një mashkull, i cili nuk ka hezituar të puthe ish-nusen e Kosovës. Përveç lojës së saj në këtë show, Alba njihet edhe për lidhjen e dashurisë me Diedonin, e cila përfundoi pas daljes nga shtëpia e BB. Eh, e harroi Alba Prishtinën, tani e thërret Prizreni…
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment