Kur do te filloj Big Brother Albania 9?


Big Brother Albania 9 pritet te filloj ne fund te muajit Shkurt apo ne fillim te muajit Mars te vitit 2016,Big Brother Albania 9 Live bazuar ne ediconiet e meparshme keto jane muajt me te perafert te fillimit te Big Brother Albania 9. Ne kete edicion pritet te kete shume me shume befasi krahasuar me vitet e kaluara te Big Brother! Edicioni i nente pritet te jete nje edicion bombastik te pakten keshtu kan premtuar ideatoret dhe realizuesit i ketij reality shout.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment