Xhensila rrëfehet tek Alba: “jam puthur me Fatjonin”


Xhensila dhe Alba janë të dyja në kuzhinë. Alba duartroket sapo Xhensila i rrëfen që është puthur me Fatjonin. Alba entuziaste i thotë: “si nuk me lë gjë mua”. Xhensila shprehet duke thënë që: “nuk e di si do të interpretohet kjo gjë jashtë, nuk e di si do merret, nuk e di sa do më paragjykojnë, por jam këtu dhe dua ta shijoj”. Diedoni bëhet kurioz se çfarë po flasin vajzat dhe afrohet dhe pyet Albën se ç’po diskutojnë me zë të ultë, Alba i tregon që Xhensila është puthur me Fatjonin. Xhensila komenton duke thënë që e gjitha kjo nisi si punë basti. Xhensila i kërkon Albës dhe Diedonit që të tregohen diskret me banorët e tjerë, sepse vetëm ata të dy e dinë për puthjen e tyre.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment