Xhensila flirton me Veselin


Xhensila është së bashku me Veselin, ajo ka treguar që kur vjen puna për muzikë, nuk di të ndalet. Xhensila kërcen shumë pranë me Veselin, një këngë të Adriano Celentanos, që ajo e ka shumë përzemër. Ajo pyet Veselin ç'ne që është single? Veseli përgjigjet duke thënë “është e mundësia e vetme që të veprosh”. Xhensila kërkon të di edhe arsyet e ndarjes? Por, Veseli i përgjigjet duke i thënë “nuk i është dashur ndonjëherë të ndahet”. Xhensila, ndërsa kërcen shumë pranë më Veselin nuk ia ndan sytë duke e parë dhe e puth atë në qafë. Kur mbaron kërcimin, Xhensila i dhuron Veselit një çakmak ngjyrë të kuqe duke i thënë “si shpërblim për kërcimin fantastik, po të dhuroj këtë çakmak më ngjyrë të kuqe si vet dashuria”. Veseli falënderon Xhensilën duke u shprehur “dashuria është e vetmja gjë, që ti di të më dhurosh”.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment