Marsuela shpallet fituesja e lojës me lugë


Në fazën gjysmë finale të lojës me lugë, u ndeshen këta banorë: Eleonora-Kristi; Marsuela-Tea. Në finale shkuan Tea-Marsuela ,ku betejën e fiton Marsuela, duke përfituar një pulë të pjekur. Marsuela, falënderon Big Brother dhe shprehet se pulën do e hajë për darkë me banorët. Eleonora bën batuta me Marsuelën duke i thënë që: “prit ta shoh njëherë pulën, sepse më ka marrë malli të shoh një pulë të pjekur”.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment