Fabiani zgjohet me një mendim fix...


Fabiani që kur është zgjuar sot flet vetëm për nominimet dhe se cili nga banorët mund të jetë ai që do të lërë sonte shtëpinë e Big Brother. Ai shprehet se sonte do të dalë Maria. Kur shikon Marian duke u larë në pishinë ai thotë se duket si “rosë”. Në bisedë me Diedonin ai thotë se e shikon veten në finale. Diedoni e pyet se nëse në finale do të jetë ai dhe Marina cili nga të dy mendon se do të fitojë. Fabiani përgjigjet se ai nuk ka ardhur këtu për çmimin dhe nuk e ka problem. Fabiani ka akoma dhimbje në muskul dhe Tea vazhdon t’i bëjë seancat e masazhit.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment