Bie sirena, koha për t’u zgjuar dhe për aventura të reja


e alarmit. Njëkohësit ndizen dritat dhe fillon muzika. Banorët fillojnë të zgjohen një e nga një. Alba i jep Diedonit puthjen e mëngjesit. Fabiani sa zgjohet mendon se cili banor do të lërë shtëpinë e Big Brother sonte. Sipas tij sot do largohet Maria. Fatjoni gjen Xhensilën dhe e puth duke i bërë komplimenta. Fisnikun e ka marrë malli për biçikletën. Ai diskuton me Eleonorën dhe që të dy janë kundër lojës në çift në Big Brother. Dhe për disa nga banorët e tjerë ata mendojnë se nuk kanë se çfarë të japin më në lojë. Xhensila ka veshur një fund të fryrë dhe Maria fut kokën poshtë fundit të saj për t’i rregulluar diçka. Xhensila me shaka i thotë: “Shumë njerëz do të donin të ishin në vendin tënd”. Maria dhe Xhensila marrin guximin të parat dhe futen në pishinë.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment