Banorët flasin për Xhensila-Fatjoni dhe Tea-Veseli


Banorët janë të gjithë në dhomën e gjumit. Ata po diskutojnë marrëdhënien e Fatjonit me Xhensilën. Çifti më i ri në shtëpi nuk po i ruhen më banorëve por as banorëve nuk u ka bërë përshtypje marrëdhënia tyre. Ata mendojnë se Fatjoni është i vërtet dhe Xhensila shtiret. Kjo është ajo ca ata kanë diskutuar në fillim ndërsa tani nuk po i japin më rëndësi. Xhensila dhe Fatjoni po kalojnë momente pasiononte me njeri-tjetrin dhe kjo mjafton që banorët ti fusin në lojë. Por ata nuk janë të vetmit Alba i thotë Eleonorës se ku ka humbur Tea. Ajo i thotë se është me Veselin. “Na iku dhe Tea” u thotë Alba. Banorët qeshin. Diedoi dhe Fabiani po kalojnë momentet më të bukur në shtëpi. U desh lidhja e Fatjonit me Xhensilën që Fabiani të distancohej nga Fatjoni. Ai dhe Diedoni po na dhurojnë momentet shumë të këndshme në shtëpi. Ata këndojnë “Tallava”.Ata hamendësojë se në të ardhmen mund të jenë një grup muzikorë dhe mund të jenë të ftuar në emisionin “Top Show”.Banorët qeshin me fantazitë e tyre. Ata bashkohen në dhomën e gjumit dhe kalojnë një pjesë të kohës duke bërë batuta. Eleonora fillon të ngacmojë Fatjonin duke i thënë: “Xhensila do të të vij hakut ty”.Banorët qeshin,Fatjoni mund të thotë vetëm “obob obob”.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment