Kika midis tre zgjedhjeve, rrezikon të largojë përfundimisht dy banorëKreshniku është banori i radhës që ftohet në studion e Big Brother . Në këtë spektakël ai do të njihet nga të gjithë si banori me emrin Kika. Big Brother e ka vendosur një zgjedhjeje ndryshe për të. Ai nuk do të jetë midis dy opsioneve, por midis tre banorëve do të duhet të zgjedhë vetëm njërin prej tyre. Kika ndërkohë e ka shumë të vështirë sepse pasi ai të zgjedhë një banor, automatikisht dy banorët e tjerë e ndërpresin këtu aventurën e tyre. Kika vendoset të zgjedhë midis Stilianit, Jonidës dhe Kreshnikut. Ai vendos që ta bëjë zgjedhjen e tij që nga brenda shtëpisë. Ndërsa Kika shkon në shtëpi, për tre banorët e tjerë, Vëllai i Madh hap një sondazh për publikun që do të zgjedhë të preferuarin e tyre.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment