Fillojnë aplikimet për Big Brother Albania 8


Reality show më i ndjekur shqiptarë tashmë ka filluar aplikimet për ata që duan të jenë pjesë e tij. Big Brother Albania 8 do të filloj së shpejti dhe shumë konkurrentë kanë filluar të aplikojnë, duke hyrë në garë për 100 milion lekë.  Aty do të qëndrojnë për 100 ditë dhe ai i cili ia del ta fitojë zemrën e publikut, do të shpallet fituesi në spektakël.

 Për te plotësuar formularin e aplikimit klikoni linkun pak më poshtë. 

Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment