Visari: “Big Brother, eksperiencë shumë e bukur”

Arbana pret në studio Visarin, banorin e dytë të eliminuar nga nata e sotme gjysmëfinale. Visari thotë se ka kaluar një eksperiencë shumë të bukur në Big Brother dhe ka njohur njerëz, që i do fort, pavarësisht të gjithave që kanë ndodhur gjatë qëndrimit në shtëpi. Arbana pyet opinionistin, teksa Mandi vlerëson qëndrimin e Visarit pasi ka sjellë shumë humor dhe hare. Opinionisti mendon se mosha e re e Visarit e çoi në disavantazh. Arbana pyet Visarin nëse ka ndonjë mundësi të vazhdojë lidhja me Lorin. Visari shprehet se Lorin ka për ta pasur një shoqe të mirë, por asgjë më shumë. Lori mendon se “shoqëria kthehet në dashuri, por dashuria asnjëherë në shoqëri”. Arbana fton të ndjekë një klip me momentet më të bukura të qëndrimit të shtëpi. Visari shikon klipin dhe qesh. Ai pranon se do t’i mungojë shtëpia e Big Brother-it. Arbana fton Visarin t’u bashkohet banorëve të tjerë të eliminuar, pasi sëbashku do të festojnë sonte tek “Club Matrix”.
Shperndaje

  Blogger Comment
  Facebook Comment

1 comments:

 1. trung tâm kế toán tại hải phòng
  học kế toán tại bắc giang - Đoạn Vân tạ ơn Bệ Hạ !

  Đoạn Vân hành lễ. Kỳ thật Đoạn Vân không hề lo lắng đến hai đế quốc đó
  dám gây bất lợi cho mình, dù sao thực lực của mình như thế còn phải sợ
  ai, ai dám đến đều phải trả giá rất đắt ! Bất quá nếu được như vậy, thì
  Gia tộc mình sẽ phải triển rất tốt ở Thiên Long.

  - Tốt lắm, cho phép ngươi đi phát triển Á Long Cốc, oan án của ngươi
  chúng ta sẽ giải quyết cho ngươi luôn. Thôi bây giờ chúng ta nói chuyện
  về thuốc men nhé!

  Long Hoàng hỉ hả cười nói.
  ------------------------------------------------------------------------
  Thuyết Bất Đắc
  26-12-2008, 04:59 AM
  BÁ Y THIÊN HẠ

  Chương 91. Long khẩu đào kim ngã cảm vi
  (Miệng rồng kim khẩu phát ra
  Bán mua đổi chác thuận ta đẹp người)


  Dịch & Biên dịch: workman
  Biên tập: long_ngo81
  Nguồn: tàng thư viên.com

  học kế toán tại thanh xuân
  học kế toán tại bắc ninh
  chung cư eco green city
  dịch vụ báo cáo tài chính

  kế toán cho giám đốc
  học kế toán tại quảng ninh
  học kế toán tại bắc ninh
  học kế toán tại hà đông

  trung tâm dạy kế toán tại tphcm
  trung tâm đào tạo kế toán tại quảng ninh
  học kế toán tại thanh xuân

  ReplyDelete