Faraoni mbyll spektaklin: “Banorë ndërtoni një piramidë”

Banorët dëgjojnë një zë, i cili flet që nga oborri. Mikela dhe Meridiani kuptojnë se ai është zëri i Florian Binajt, aktorit të portokallisë. Banorët dalin në oborr, teksa shikojnë një faraon të ulur në kolltukun e tij, ndërsa dy vajza i bëjnë fresk. Faraoni u kërkon banorëve të gjunëzohen. Ai u kërkon banorëve se këtë javë duhet të ndërtojnë një piramidë. Banorët qeshin me fjalët e faraonit. Arbana bëjnë shaka me banorët, në lidhje me masazhin. Vajzat afrohen pranë faraonit dhe i bëjnë masazh. Faraoni bën shaka me vajzat, duke u thënë batuta. Arbana falënderon aktorin Florian Binaj, për surprizën e faraonit. Ajo u komunikon banorëve se kanë një javë kohë, të ndërtojnë piramidën. Arbana përshëndet banorët, opinionistin dhe publikun, duke mbyllur në këtë mënyrë edhe për sot natën live të spektaklit Big Brother Albania 7.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment