Banorët komplimente për të; Donaldi: “Nuk jam penduar që dola, por do hyja sërish në shtëpi”

Në studio Arbana flet për Donaldin, banorin që la me dëshirë javën e kaluar lojën e Big Brother-it. Arbana fton Donaldin dhe banorët të shikojnë klipin me momentet më të bukura të Donaldit, gjatë qëndrimit të tij në shtëpi. Banorët shikojnë klipin dhe më pas Arbana i pyet, sesi e kishin parë Donaldin. Meridiani shprehet i çuditur me vendimin e Donaldin, pasi ai kishte shumë vlera. Katerina pranon se është përpjekur që ta afronte Donaldin, por ai e kishte shumë të ëvshtirë të përshtatej. Visari thotë se Donaldi ishte shumë person pozitiv dhe nuk e kuptoj Arbana pyet Donaldin. Ai tregon se nuk është penduar që ka dalë nga shtëpia. Ai thtoë se vendimin e ka marrë vetëm të premten. Arbana e pyet nëse do donte të futej sërish brenda, Donaldi thotë se ai do hynte, nëse do i lejohej. Opinionisti shpreh vlerësime për Donaldin, duke thënë se me heshtjen e tij, tregoi shumë gjëra. Donaldi flet për prejardhjen e tij, duke thënë se atij nuk i vjen keq dhe turp se është nga fshati. Ai tregon se ende nuk ka shkuar në fshat.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment