Joana: “Kam ardhur këtu për të fituar”


Joana me Eldorën po bëjnë makijazhin dhe po bëhen gati për setin fotografik me rrobat e reja që kanë marrë. Joana duket e mërzitur dhe Eldora për ta mbështetur i thotë të mos mërzitet. Joana në fakt nuk ja bën të madhe, por i thotë se nuk ka hyrë në Big Brother për tu afeksionuar, dashuruar ose të prishi nervat me njerëz që duan vazhdimisht të gërricen me të. Ajo shton se qëllimi që ajo ka për Big Brother është të shkojë në finale dhe pse jo edhe të dalë fituese që andej. Eldora e mbështet dhe i thotë “bravo kështu vazhdo”. Joana shton se që tani e tutje kush do që të merret me veprimet e saj, është i lirë ta bëjë. Ajo nuk do ta çajë më kokën për reagimet dhe gërricjet e të tjerëve.
Shperndaje

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 comments:

Post a Comment